На оздоровлення довкілля черкаські платники перерахували 12,9 млн грн екоподатку

12 червня 2015, 07:22

1

За січень – травень 2015 року черкаські суб’єкти господарювання сплатили до зведеного бюджету майже 12,9 млн. грн. екологічного податку, якого лише у травні надійшло 6,4 млн. грн.

“Це на 5,4 млн. грн. більше, ніж за 5 місяців минулого року”, - зазначив в.о. начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Максим Криштопа. 

За його словами, завдяки позитивній динаміці з надходжень екологічного податку,  будуть виконані державні програми зі збереження і розвитку екологічного фонду міста, захисту навколишнього середовища та раціональному використанню природних ресурсів.

Адже суми сплаченого екологічного податку платниками м. Черкаси частково компенсують негативний вплив небезпечних та шкідливих факторів на природу нашого краю та економічно стимулюють суб’єктів господарювання дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

Звертаємо увагу, що суб’єкти господарювання, які мають автономні системи опалення, також є платниками екологічного податку в частині викидів від стаціонарних джерел забруднення.

За ІІ квартал 2015 року платникам екологічного податку необхідно прозвітуватись не пізніше 10 серпня, а сплатити податок – не пізніше 19 серпня п.р.

Поділитись

Коментарі

Вгору