Уманчани самостійно зібрали гроші на ремонт своєї вулиці

09 липня 2014, 09:08

Впродовж останнього тижня по вулиці Мічуріна в Умані ведуться роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття. Фінансування робіт здійснюється із міського бюджету та за власний рахунок мешканців вулиці.

Про це повідомляє виконком Уманської міської ради у Facebook.

За день-два буде завершено ремонт асфальтного дорожнього покриття по вулиці Мічуріна.

На ямковий ремонт були виділені кошти із міського бюджету і цього разу, не менш вагомий вклад, зробили жителі вулиці. Зрозумівши, що бюджетних грошей вистачить лише на певну частину, долучилися і зібрали необхідну суму для того, щоб підрядники полатали усі ями на вулиці.

Мешканці будинків даного мікрорайону задоволені, що хоча б одна проблема - ремонт дорожнього покриття, вже вирішена. Надалі планують розв’язати питання і з енергопостачанням мікрорайону.

Виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Олександр Цебрій зазначив, що даний випадок співпраці влади та мешканців міста є гарним прикладом для наслідування.

- З міського бюджету на ремонт даної вулиці було виділено 85 тис. грн., що недостатньо для ремонту усієї вулиці. Тому мешканці мікрорайону виступили з ініціативою долучитись і вкласти у ремонт свої власні кошти, щоб він був повний і якісний, - говорить Олександр Володимирович.

Поділитись

Коментарі

Вгору