Черкаського журналіста обурили міліціонери, які лаяли Майдан і слухали російську попсу

09 липня 2014, 09:34

 

Черкаський журналіст Станіслав Кухарчук розповів про те, як зустрів на пляжі п'яних міліціонерів, які лаялись, що через Майдан їхні "ліві" доходи різко впали. Найбільше журналіста неприємно вразила російська попса, яка лунала з телефонів відпочивальників.

Про це він написав у Facebook.

"Сьогодні  у Смілі ховатимуть ще одного героя. Залишивши двох дітей і дружину вдома, він пішов добровольцем в Національну гвардію. Загинув під Луганськом (прощання з командиром підрозділу «Холодний Яр» Євгеном Войцехівським, який загинув у місті Щастя під Слов’янськом від двох кульових поранень, - ред.).

Ну це так, "ліричний відступ" від моєї розповіді! Увечері, після роботи, пішов на Дніпро. Аж надто хотілося скупатися. Людей на березі було не багато, але в очі мені впала одна компашка - троє здорових лобів, вульгарна панянка і дитина. НатюрмоРд те, що треба! З п'яних розмов я зрозумів, маю справу з мусорами. Так, так - саме з МУСОРАМИ. Вони обмивали чергову зірочку товариша по службі. Поведінка, як і повинно мусорського кодла, мало чим відрізнялася від поведінки ватників на Донбасі. Добропорядних мешканців цього регіону прошу мене вибачити за такий вислів, до них він не стосується. Так ось! Мат в три поверхи став лейтмотивом моїх вечірніх купань. Ну та це нічого, стерпіти можна, але коли вони почали не соромлячись розповідати про свої подвиги, мене просто вкрило ватною ковдрою. Далі, пряма мова мусорів: (насправді - це був неперекладний і жахливий суржик).

"Ти як до міліції прийшов? Я в ППС спочатку працював, старшим сержантом! А от скажи мені, ти нормально там заробляв? Ну день на день не попадався. Але заробляв нормально! Ми чувака зі стволом зловили, зрізали з нього триста зелені! Але зараз вже часи не ті! Так... не ті, особливо після цього конченого Майдану..."

І весь їх базар в такому стилі! Але апофігеєм апохвіоза стала пісня Газманова "Офіцери" запущена на телефоні. Ці виродки почали невпопад своїми мерзенними голосами підспівувати - Офіцери, РОСІЯН .... за Росію і т.д.

ПиСи: Народ, де справедливість? Кращі сини України гинуть зараз на Сході, а така мразь топче Землю! Ну як так?", - запитує журналіст.

Нагадамо, вночі 27 січня під час розгону Євромайдану був жорстоко побитий «беркутівцями» журналіст телеканалу «Інтер» Станіслав Кухарчук. Правоохоронець демонстративно втоптав у землю його журналістське посвідчення та почав бити.

Поділитись

Коментарі

Вгору