Уманчани просто неба слухатимуть джаз у виконанні черкаських музикантів

02 липня 2015, 19:20

2afa4b6b2b0b121941646e09d254c10f

Вже за кілька днів в Умані пройде перший уманський джаз-фестиваль під назвою «Третя Течія». Триватиме він з 10 по 12 липня в центральному міському сквері та збере на одному музичному просторі джазових виконавців з різних куточків України, інформує 04744.info.

Завітає до нашого міста і відомий в Черкасах піаніст та організатор творчих подій Сергій Крашенінніков. Він разом з іншими чотирма музикантами у складі Cherkasy Jazz Quintet презентуватиме уманчанам власну музичну програму. Їхній виступ можна буде абсолютно безкоштовно послухати 11-го липня з 18-ої години вечора.

Як розповідають про себе самі учасники Cherkasy Jazz Quintet, творчість їхнього бенду засновано на джазових стандартах в класичному хард-боповому стилі 50-60-х років. Гурт «Cherkasy Jazz Quintet» на чолі з Сергієм Крашенінніковим виконує твори Лі Моргана (Lee Morgan), Хораса Сілвера (Horace Silver), обробки джазових стандартів хард-бопу. Часом музиканти звертаються до ідіоматики групи "Brecker Brothers".

Також варто зазначити, що Сергій Крашенінніков неодноразово виступав у джаз-клубах Західної Європи та Сполучених Штатів Америки, що вважає неабияким досягненням.

Окрім Сергія Крашеніннікова (клавіші), до складу гурту Cherkasy Jazz Quintet також входятьВалерій Кириченко (труба, флюгергорн), Микола Євпак (тенор-саксофон), Олександр Шнайдер (контрабас) та Олександр Черкашин (ударні). Спеціальним гостем на концерті буде Сергій Охрімчук із Києва, який грає на скрипці.

У першому уманському джаз-фестивалі також братимуть участь такі виконавці: гурт бас-гитариста Ігоря Закуса «Z Band», гурт «Руки в Брюки», «Jazz Lyre», «Іван Блюз» та гурт «Hot Gypsy Jazz Quartet» із Сергієм Овсянніковим.

Коментарі

Вгору