Уманчани повідомляють про масові випадки отруєння та знущання над тваринами в місті

27 квітня 2017, 08:07

Останнім часом серед користувачів соцмереж збільшились випадки "постів гніву" щодо масових випадків отруєння та знущання над тваринами в Умані, інформує "04744.info".

- Учора мої діти гуляли на вулиці з улюбленим собакою, - пише уманчанка Людмила Найдюк. - Але виявляється є люди, яким собаки заважають жити. Я просто не розумію для чого по вулиці розкидують отруту? Собаку не врятували, вона померла у мене на очах.

Ветеринар, до якого звернулась жінка, сказав, що це не перший такий випадок в Умані за останній час.

- Хочеться побажати людям, яким так заважають собаки – залишайтесь  людьми і задумайтесь, що ця отрута може потрапити не тільки дворовим собакам, а кому завгодно! - додала уманчанка.

Іншу історію розказала уманчанка Ольга Поляшова.

- Сьогодні я - багатодітна мати. По дорозі зі спортзалу знайшла 5 викинутих кошенят.  Деякі навіть ще не відкрили очі. Вони всі збилися в купу і кликали на допомогу, намагаючись зігрітися, - зазначила Ольга Поляшова.

Верховна Рада має намір ввести кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Законопроект, прийнятий кілька тижнів тому, пропонує внести до Кримінального кодексу, відповідно до якого знущання над тваринами карається арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору