Уманчани перетворили хащі на симпатичний парк (фото)

22 червня 2015, 16:32

1

Вже майже рік кожної суботи мешканці мікрорайону ДОСи та парафіяни Свято-Феодосіївської парафії Уманської єпархії збираються на суботники, пише Вечірня Умань.

На місці колишніх хащ вони створили парк з капличкою, лавочками, квітниками та смітничками. Далі планують облаштувати спортивний та дитячий майданчики.

2

- На перший суботник ми вийшли ще в червні 2014 року. З того часу збираємося кожної суботи. Переважно це парафіяни Свято-Феодосіївської парафії Уманської єпархії та її настоятель ієрей Федір Боцу, - розповідає учасниця суботників Катерина Дьоміна. - Зроблено нами за цей рік дуже багато. До недавнього часу це були суцільні зарості чагарників, земля була вкрита товстим шаром сміття, там не те, щоб з дітьми гуляти - пройтися страшно було. Зараз завдяки зусиллям небайдужих людей цей смітник перетворився знов на парк з капличкою, світлими алеями, лавочками, квітниками, урнами для сміття. Ми намагалися відновити і фруктовий садок - висадили там молоді дерева, але прижитися їм не судилося, бо комусь вони здалися більш потрібними на дачі.

3

КП "Комунальник" із хащ вивіз вже не один трактор сміття. Надалі парафіяни разом уманчанами планують облаштувати ще спортивний та дитячий майданчики.

- Також сподіваємося, що з часом тут з'явиться і храм, якого так потребують віряни нашого мікрорайону, - продовжує Катерина. - Ми вдячні всім, хто допомагає в цій нелегкий справі, і запрошуємо брати участь у наступних суботниках, бо роботи ще дуже багато.

4

Поділитись

Коментарі

Вгору