Умань стала другим містом в Україні, де запустили пілотну програму енергозбереження

25 жовтня 2016, 17:27

d3c919e781493f503093e22b95e4a1e5

25 жовтня в Умані підписали тристоронній меморандум про співпрацю в галузі енергозбереження. Нова теплоелектростанція буде на 5-7 ват потужнішою, опалення на 10% дешевшим, а філія компанії, що відкриється в Умані, дасть нові робочі місця і податок до міського бюджету.

«Підписуючи меморандум, ми робимо значний крок у модернізації системи теплозабезпечення міста, адже на зміну природному газу прийдуть біологічні види палива. Це дасть змогу підвищити енергоефективність та заощадити кошти», - зазначив міський голова Умані Олександр Цебрій.

Умань одне із перших міст, де запустили пілотну інвестиційну програму з енергозбереження. Результатом програми стане запуск теплоелектростанції на біопаливі електричною потужністю 7 МВт та тепловою потужністю 16 МВт.

«Подібний проект функціонує лише у Вінниці. Умань стане другим містом в Україні, що впровадить передові технології у галузі енергозбереження» - зазначив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Угоду підписано між виконавчим комітетом Уманської міської ради, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та  ТОВ «Універсальна Девелоперська Група».

За інформацією прес-служби Уманської міськради

Коментарі

Вгору