Умань поділили на шість секторів, у яких патрулюють черкаські та ізраїльські міліціонери

10 вересня 2015, 12:41

Безымянный

Вчора до міста Умань прибуло 15 ізраїльських поліцейських. Правоохоронці держави Ізраїль будуть працювати спільно з працівниками міліції та допомагатимуть вирішувати можливі конфліктні ситуації, які можуть виникнути між паломниками.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Ізраїльські поліцейські вже не вперше допомагають забезпечувати охорону громадського порядку під час святкування Рош Ха-Шана, вони добре володіють російською мовою, тож, окрім забезпечення безпеки, будуть допомагати місцевим жителям та гостям Умані порозумітися у випадку виникнення конфліктних ситуацій.

На спільному інструктажі, в якому взяли участь поліцейські Ізраїлю, співробітники МНС та працівники зведеного загону, начальник Управління Владислав Пустовар довів основні вимоги по забезпеченню безпеки іноземних гостей та порядку в місті під час Рош Ха-Шана. Для належної роботи в місті створено оперативний штаб, місто поділено на шість секторів, в кожному з яких працюють окремі наряди. Діє сім контрольно-пропускних пунктів та два пункти візової підтримки. Патрулювання здійснюється цілодобово в двозмінному режимі. Діють як піші, так і авто- та велопатрулі. В складі зведеного загону працюють кінологи з собаками та вибухотехніки.

Поділитись

Коментарі

Вгору