Умань може стати українським Єрусалимом

05 серпня 2016, 21:42

1

Туризм – головна стратегія подальшого розвитку м. Умань. Про це йшлося на брифінгу, який 3 серпня провів міський голова Олександр Цебрій, повідомляє 04744.info.

– Природно-ресурсний потенціал у поєднанні з історико-культурною спадщиною, вигідним географічним розташуванням на перетині міжнародних шляхів є достатньо вагомими передумовами пріоритетного розвитку індустрії туризму в Умані. За таких умов Умань дійсно може стати Українським Єрусалимом, – зазначив Олександр Цебрій.

За словами очільника міста, уже є певні напрацювання у цьому напрямку. Зокрема, розроблено програму розвитку туризму в Умані, яка чекає на експертну оцінку львівських фахівців туристичної галузі. Після цього концепцію розвитку Умані як туристичного міста буде винесено на громадське обговорення.

Під час розробки програми вивчався туристичний досвід таких українських міст, як Львів, Вінниця, Кам’янець-Подільський та міст-побратимів Радвілішкіс (Литва) та Гнєзно (Польща).

– Розвиток туристичної сфери Умані дозволить перетворити місто на історико-культурний центр світового значення, дасть поштовх розвитку туристичної інфраструктури, залученню коштів інвесторів для "музеєфікації" історичного середовища. У свою чергу це істотно вплине на розвиток малого і середнього бізнесу, а значить дасть можливість створити нові робочі місця, – переконаний Олександр Цебрій.

Поряд з розробкою туристичної концепції увага міської влади також зосереджена на роботах з благоустрою Умані і приведенні в порядок низки об’єктів, що істотно вплине на туристичну привабливість міста.

Олександр Цебрій наголосив, що уже зараз підприємці та громадськість міста повинні працювати над розвитком туристичних продуктів та мереж, туристичною промоцією Умані, підтримкою інноваційних проектів та культурно-мистецьких заходів, що формують імідж міста.

Вгору