“Укрпошта” анонсувала вихід марок “Херсон – це Україна!”

11 листопада 2022, 17:35

На підтримку ЗСУ та всіх херсонців, які чекали звістку про звільнення Херсона, "Укрпошта" випустить довгоочікувану та символічну марку «Херсон – це Україна!».

Центральним об’єктом на поштовій марці зображено скибку кавуна – символ Херсона і Херсонщини. Насіння кавуна представлено у вигляді ракет, якими російські загарбники безжально обстрілювали Херсонщину. На скибці кавуна художник зобразив сюжети, які супроводжували тимчасову окупацію міста: протести мирних городян, палаючі будівлі, тортури, які вчиняли російські солдати проти місцевого населення і особливо активістів.

На марковому аркуші представлена карта України із позначенням звільненого Збройними Силами України міста-героя Херсона. Крім того, на конверті «Перший день» зображено українського військового, який за аналогією зі скибкою кавуна повертає на місце тимчасово окуповану частину України. На немаркованому художньому конверті проілюстрована хроніка періоду тимчасової анексії міста  – протести мешканців Херсону проти окупаційних військ.

Набір включає марковий аркуш, художній конверт та листівку.

Тираж маркового аркуша — 150 000 екземплярів. Дату введення в обіг повідомлять згодом. Передзамовити на сайті «Укрпошти» можна за 88 гривень

За інформацією пресслужби АТ "Укрпошта"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору