Українські військові голодують у Слов’янську, – активіст самооборони

05 червня 2014, 14:01

Активіст Черкаської «Самооборони Майдану», повернувшись зі Слов'янска, розповів «Новій Добі» про умови, в яких перебувають українські військові.

За словами Олександра, якби громадяни не допомагали їжею, то солдати померли б з голоду. Самооборонівець демонструє пакети армійських сухпайків українського та американського виробництва, та запевняє, що в першому - не зовсім їжа.

- Якщо порівняти ці пакети, то це небо і земля. Після українських пакетів, хлопці кажуть, що два-три дні необхідно сидіти в кущах і чекати, доки снайпер тебе прибере. Їх їсти неможливо, бо шлунок просто розривається, - розповідає Олександр.

Олександр запевняє, що американська допомога нині продається в інтернеті, а військових на передовій годують не надто якісними українськими сухпайками.

- Ці американські пакети можна придбати в Інтернеті по 180 грн. Надійшло їх дуже багато, близько 300 тис. До армії ж потрапило лише дві тисячі. Дуже дивно, - бідкається чоловік.

Активіст «Самооборони Майдану» каже, що якби уся американська допомога дійшла до адресата, то не потрібна була б підмога звичайних людей. Але не лише їжі не вистачає воякам.

- Одягу немає, взуття немає. Ходять у всьому пошматованому, постійно у воді по коліна, спати немає на чому. Єдине, що вистачає боєприпасів, - зізнається самооборонівець.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору