У міськраді озброєні міліціонери охороняють виборчу документацію (відео)

05 червня 2014, 13:46

Близько 15 представників Народної Самооборони та чотири озброєні міліціонери охороняють вхід до приміщення, де ще вчора вели підрахунок голосів члени ТВК. Наразі, згідно з постановою ЦВК, повноваження усього складу ТВК достроково припинено, тому правоохоронці та представники воєнізованого формування охороняють виборчу документацію і не пускають екс-членів ТВК на робочі місця.

- Учора ТВК опломбувала двері, оскільки було достроково припинено повноваження усього складу ТВК. Відповідно до роз'яснення ТВК від 29 квітня цього року, припиняються повноваження з моменту прийняття відповідного рішення, тобто сьогодні повноважень у ТВК немає. Не з моменту обрання нового складу, а саме з моменту ухвалення рішення. Тому правоохоронні органи здійснюють охорону виборчої документації. Вони зобов'язані це робити. Чекаємо новий склад, який, я сподіваюся, завтра буде сформований,  - прокоментувала ситуацію юрист, довірена особа Сергія Одарича у ТВК, депутат міської ради Наталя Даньковська.

За словами заступника начальника Соснівського райвідділу, підполковника Віталія Кравченка, сьогодні четверо працівників міліції організовують охорону виборчої документації згідно з дорученням начальника.

- У нас є вказівка забезпечувати охорону, оскільки вчора ЦВК розпустила ТВК. Нести охорону будемо до формування нової комісії, - зазначив Віталій Кравченко.

Керівник воєнізованого формування "Народна Самооборона" Генадій Шевченко  вважає розпущену ТВК деморалізованою. На його думку, її члени протягом усього часу імітували роботу.

- Коли я ще три дні тому подивився, як члени комісії працюють, я одразу зрозумів, що ця ТВК працювати не буде. Вона деморалізована. Вони імітували роботу, практично саботуючи її, - наголосив він.

Також Генадій Шевченко здивований позицією деяких кандидатів на обрані посади (Анатолія Бондаренка та Олександра Радуцького), які сьогодні вранці разом з членами розпущеної ТВК намагалися потрапити до приміщення.

- Старою комісією були усі невдоволені, бо дуже повільно рахує, погано знаходить помилки, а тепер як ЦВК припинила її роботу, то для деяких кандидатів на посади ця комісія раптом стала нормальною. Це вже якісь подвійні стандарти. Тому ми сьогодні, згідно з чинним законодавством, сприяємо виборчих бюлетенів. Знаючи і поважаючи Анатолія Бондаренка, хотілося, щоб він і надалі не відходив від своїх моральних принципів. І ті люди, які стояли за законність і біля основ Революції Гідності і далі рухалися у межах чинного законодавства, - наголосив "самооборонівець".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору