Українські дизайнери продемонстрували черкащанам модні колекції (фото)

22 березня 2017, 19:05

Модний показ "MIFIDA - Fashion Day" відбувся у Черкаському художньому музеї 18 березня. У показі сезону весна/літо 2017 взяли участь 9 українських дизайнерів. Гостям показу представили стильні вбрання з жіночих і чоловічих колекцій відомих модельєрів, торгових марок і шоу-румів дизайнерського одягу, пише "in.ck.ua".

- Цього разу в рамках "MIFIDA – Fashion Day" презентували 9 колекцій. Одна із них дитяча, інша чоловіча, решта – жіночі та змішані. Ми популяризуємо моду і несемо її в маси, щоб про черкаських дизайнерів знало якомога більше людей, - зазначила організатор заходу Ольга Баштовенко. - Дуже багато часу і сил у нас пішло на перевтілення одного із залів музею у подіум. У такому форматі Художній музей ще ніхто не бачив. Проект розвивається і зараз перебуває на стадії всеукраїнського масштабу. На сьогоднішньому показі присутній спеціальний гість зі Швейцарії – журналіст і засновник журналу "Digital News Fashion" Сезар Калле-Ла-Роса.

У першому блоці фешн-дійства колекції представили дизайнери Вікторія Лювена, Людмила Коріненко, TD "Frank Walder", Олександр Капсамун і Наталія Гур’ївська. У другій половині показу свої лінії одягу глядачам презентували TD "Mann", ТМ "Allu-r", Дарій Пилявець і ТМ "Афродита".

Дизайнер з Одеси Олександр Капсамун представив гостям колекцію, що демонструє різницю між чоловіком і жінкою. Київський дизайнер Дарій Пилявець зробив ставку на одяг унісекс, який є популярним серед сучасних модників. Людмила Коріненко представила колекцію із 15 моделей дитячих пальт, який на подіумі демонстрували маленькі черкаські леді та джентльмени.

Черкаська дизайнерка Альона Люлька, яка входить у топ-16 дизайнерів України, радувала глядачів одягом з хутра, який можна носити і влітку. Представлена колекція підкреслює жіночу красу та індивідуальність.

- У "Mifida" я вже вдруге презентую свої колекції. Одяг розробляла для своїх улюблених дівчат з Черкас і всієї України, - розповіла дизайнер ТМ "Allu-r" Альона Люлька. - Ми дуже швидко підготували колекцію до показу, десь за місяць. Акцент, як завжди, ставили на хутро та шкіру. Для повноцінних образів додали ще чорні хустинки та головні убори з хутра.


Насамкінець організатори порадували гостей показу розіграшем призів та запросили на фуршет.

- Фешн-шоу "Mifida" я відвідую вперше. Нещодавно була на "Ukrainian Fashion Week", тому можу порівнювати. Для Черкас це дуже круто, я бачу хороші перспективи.  Організатори молодці, тому що завдяки їм ми можемо йти в ногу з часом, - зазначила гостя заходу Євгенія Кочеткова.

Коментарі

Вгору