Українців закликають бути готовими до відключення світла, води й тепла

18 жовтня 2022, 13:39

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко закликав українців готуватися до можливих відключень електро-, водо- та теплопостачання у зв'язку з ударами росії по критичній інфраструктурі.

Про це він заявив в ефірі телемарафону "UAразом", повідомляє Укрінформ.

- У нас критична ситуація по всій країні, тому що залежить один регіон від іншого. Це не просто система, коли об'єкт енергозабезпечення допомагає тільки місту, де знаходиться. Треба готуватися усій країні до того, що можуть бути відключення як електроенергії, так і водопостачання чи теплопостачання, - сказав Тимошенко.

Він підкреслив, що росія хоче залякати українське населення і тому в найближчому майбутньому можуть бути важкі часи із забезпеченням електропостачання, води та тепла.

- Тому треба всім приготуватися, по-перше, до економії електроенергії, а по-друге, можливі також і віялові відключення, якщо удари триватимуть, - пояснив заступник очільника ОП.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Цей Кирило просить людей бути готовими, ще до більшої вакханалії, коли само в безпеці в бункері, зі завжди з водою, світлом, та теплом, а ви холопи допоможіть собі самі.
Як завжди кому війна, а кому заробітки підкилимні…

О.І. :

Знову ж таки, “закликають” – це російською “призывают”, спонукають до якоїсь дії. Ні, заголовок лукавить. Не про “закликаюиь” нині йдеться, а про попередження,про “застерігають” на крайній випадок. І не требазастереженнями та закликаннями, панове відповідальні службовці, заміняти вашу роботу по відновленню нормальнї життєдіяльності наших міст і сіл. Шукайте гроші і ефективно ними відновлюйте пошкоджені об’єкти. Працюйте, тоді не доведеться “закликати”жити дітей (в тім числі!) в темноті, холоді та без води. Бо не за це воюють їхні батьки.

Вгору