Українців не штрафуватимуть за порушення комендантської години

22 травня 2024, 14:19

Сьогодні, 22 травня, народні депутати провалили у повторному другому читанні законопроєкт №10195, який передбачав адміністративну відповідальність за порушення громадянами комендантської години. "За" проголосували лише 190 депутатів. Таким чином, документ вважається повністю відхиленим.

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

За його словами, законопроєкт передбачав запровадження адмінвідповідальності та за порушення інших заходів режиму воєнного стану, зокрема комендантської години у вигляді штрафу. Також передбачалося надати право поліції здійснювати адміністративне затримання щодо порушників комендантської години, поліція мала б складати протоколи.

"Законопроєкт передбачає доповнення Кодексу України про адміністративні правопорушення новою статтею 210-2, установивши адміністративну відповідальність за порушення громадянами комендантської години (заборони перебування у певний період доби на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень), та порушення суб’єктом господарювання встановлених на відповідній території спеціального режиму світломаскування або режиму роботи під час дії воєнного стану", – пояснив Желєзняк суть законопроєкту, який народні обранці не підтримали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У поліції Черкаської області розповіли, коли можуть “пробачити” порушників комендантської години

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору