Українці будуть постійно зі світлом, якщо ворог не атакуватиме енергосистему

26 лютого 2023, 11:10

Енергосистема вже третій тиждень працює у бездефіцитному режимі і навіть вже накопичилися певні резерви. Тому якщо не буде нових ракетних ударів по енергооб’єктах, більше не доведеться обмежувати споживання, пишуть Факти.

Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко, відповідаючи на запитання щодо результатів замірів споживання в різних регіонах України.

За його словами, ці заміри проводились, щоб перевірити, як змінилося споживання через переміщення населення та підприємств, аби потім встановити справедливі ліміти.

"Проте я радий з того, що наразі енергосистема працює у бездефіцитному режимі, уже третій тиждень забезпечуємо виробництво електроенергії в повному обсязі відповідно до споживання. Ми маємо відповідні резерви і плануємо й надалі так підтримувати нашу енергосистему, щоб люди не відчували обмеження постачання. Тому я дуже сподіваюся, що ліміти для областей нам найближчим часом не знадобляться взагалі з точки зору споживання", – наголосив Галущенко.

Міністр зауважив, що зараз усі зусилля спрямовані на максимальне відновлення пошкоджених об’єктів до наступного опалювального сезону, а також забезпечення децентралізації виробництва електроенергії за рахунок будівництва нових генеруючих потужностей.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору