Україна просить США видати бійця ММА, підозрюваного у вбивстві черкаського журналіста

03 січня 2019, 17:15

Україна просить США видати бійця ММА (змішані єдиноборства) Андрія Іносова, підозрюваного у вбивстві корсунського журналіста Василя Сергієнко. Підозрюваному заочно висунуто підозру в участі у злочинній організації, створеній з метою вчинення тяжких і особливо тяжких злочинів, а також у скоєнні умисного вбивства.

Про це йдеться в матеріалах суду, повідомляють Українські Новини.

У зв'язку з ухиленням підозрюваного від органів попереднього розслідування, 15 серпня 2015 року він був оголошений у розшук.

У жовтні 2016 року Іносов оголошений у міжнародний розшук з метою затримання та екстрадиції на територію України.

Відповідно до листа Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України від 30 серпня 2018 року, в обліку Генерального секретаріату Інтерполу опубліковано циркулярне повідомлення щодо розшуку бійця ММА з метою його арешту та подальшої екстрадиції.

"В подальшому місцезнаходження підозрюваного встановлено на території Сполучених Штатів Америки, після чого направлений запит компетентним органам США про надання міжнародної правової допомоги та видачу особи для притягнення до кримінальної відповідальності", - сказано в матеріалах суду.

У грудні поточного року український суд задовольнив клопотання слідства і заочно заарештував підозрюваного.

Нагадаємо, Андрія Іносова в березні 2018 року затримало ФБР.

Читайте також: Суд залишив на свободі підозрюваного у вбивстві черкаського журналіста Василя Сергієнка.

Коментарі

Вгору