“Черкаські Мавпи” підписали нового форварда

03 січня 2019, 18:40

Ним став 27-річний американець Нікс Таваріан. Підписаний Чемпіонами України гравець незабаром прибуде до Черкас та покликаний зміцнити передню лінію нашого клубу.

Як повідомляє сайт "Черкаських Мавп", важкий форвард є уродженцем США, де і розпочинав свою кар'єру. В сезонах 2013-14 та 2014-15 Нікс виступав за Середньо-Західний університет в NCAA2. Після закінчення виступів за університет бігмен зіграв у чемпіонатах Сальвадору, В’єтнаму і Тайланду. В Європі він встиг пограти у Великій Британії, Кіпрі, Македонії та Боснії.

До підписання контракту з Чемпіонами України Таваріан захищав кольори боснійського «Братунаца». За цю команду американець провів 9 матчів, де в середньому за 22 хвилини на паркеті набирав 8 балів та трохи більше п'яти підбирань.

За словами головного тренера клубу – Максима Міхельсона Нікс має зміцнити передню лінію команди, цілком вірогідно він може стати частиною програми з ротації легіонерів клубу.  Водночас, американець не зіграє у другому матчі 1/4 Кубка України проти “Київ-Баскету”, який відбудеться у столиці уже 5-го січня.

 

Коментарі

Вгору