УЄФА дало гроші на стадіон у Корсуні

04 листопада 2015, 07:34

1

Корсунь-Шевченківський в очікуванні важливої події — 8 листопада, у неділю у місті має відбутися урочисте відкриття оновленого районного стадіону. Ця спортивна споруда слугуватиме, насамперед, розвитку масового, дитячо-юнацького та аматорського футболу, пише Черкаський край.

Реконструкцію саме цього стадіону (одного з трьох у державі) включили до програми УЄФА «Хет-трік». Половину коштів і виділила ця Європейська футбольна організація – на штучне покриття футбольного поля, електротабло та ворота. Іншу половину витрат взяли на себе громади району і міста.

Напередодні введення спортивної споруди до експлуатації хід робіт інспектувала робоча група на чолі з першим віце-президентом Федерації футболу України Вадимом Костюченком. Інспектори і зацікавлені залишилися задоволеними.

— Важливу роль у цій справі відіграв директор приватного підприємства «Агро Рось», заступник голови Федерації футболу Черкаської області Петро Євич, — зазначає перший заступник голови ФФЧО Володимир Фощій.

На таку подію місцеві вболівальники очікують навіть на приїзд до Корсуня ветеранів київського «Динамо». А родзинкою свята має стати матч за Супер-кубок Черкаської області між командами – цьогорічними чемпіоном «УТК-Ятрань» з Уманщини та володарем кубку Черкащини ватутінським «Ретро».

Стратегія ставок, що ПРАЦЮЄ!!! 100 % чистого прибутку - безпрограшна стратегія ставок на спорт.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору