“УДАР” вийшов з коаліції задля перезавантаження парламенту, – Іляшенко

25 липня 2014, 11:11

Депутати із фракції "УДАР" вийшли із парламентської коаліції, щоб створити правові підстави для розпуску парламенту. Через 30 днів після цього кроку Президент Петро Порошенко зможе оголосити про розпуск Верховної Ради та призначити дострокові вибори.

Про це повідомив голова Черкаської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка", народний депутат Віталій Іляшенко, інформує прес-служба.

– Останні події в країні створили нову суспільну реальність. Майдан, анексія Криму і війна з російськими окупантами на Донбасі сформували нову українську націю, яка хоче, щоб парламент був гідний тих, хто без зброї йшов на автомати Калашникова у лютому 2014 року та хто сьогодні проливає кров у зоні АТО, – зауважив Віталій Іляшенко.

За його словами, зараз значна частина парламенту – це «пташки гнізда Януковича», які отримали свої мандати через підкуп, обман і адмінресурс. Окрім того, частина депутатів (близько 150 осіб) взагалі не з’являлися на сесії, хоча продовжували отримувати депутатську зарплату. Все це свідчить, що парламент потребує народної люстрації

Разом з тим Віталій Іляшенко наголосив, що попри вихід з коаліції депутати від "УДАРу" й далі працюватимуть та голосуватимуть за важливі для країни закони.

– Розпад коаліції не звільняє депутатів від даної народу України присяги. Тому фракція "УДАРу" закликає колег не займатися взаємопоборюванням та політичними інтригами, а сумлінно працювати у стінах Верховної Ради до обрання депутатів нового скликання, – додав черкаський нардеп.

Поділитись

Коментарі

Вгору