“УДАР” підтримує ініціативу входження громадських активістів у виконком

08 липня 2014, 15:55

 

Міський голова Черкас Сергій Одарич та депутати міської ради мають знайти спільну мову з громадськими організаціями, які хочуть мати своє представництво у виконкомі.

Так вважає народний депутат України від "УДАРу" Віталій Іляшенко, який сьогодні був присутній на сесії Черкаської міської ради.

Нагадаємо, сьогоднішня сесія була зірвана Координаційною радою сил Майдану, до складу якої входять громадські організації, утворені під час революційних подій.

– Фракція "УДАРу" готова підтримати присутність громадських організацій у складі виконавчого комітету. Однак громадським організаціям потрібно визначитися із їхнім представництвом у виконкомі та озвучити прізвища, А міський голова ще до сесії мав погодити із громадськістю, хто з них входитиме у виконком, – коментує позицію фракції "УДАРу" у Черкаській міській раді Віталії Іляшенко.

Водночас "УДАР" радить силам Майдану не піддаватися на провокації інших політичних сил, які намагаються маніпулювати ними, перешкоджають формуванню нового виконкому і таким чином залишають на своїх посадах функціонерів минулої, злочинної влади.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору