Племінник екс-голови облради довів спорткомплекс до розрухи (фото, відео)

08 липня 2014, 15:31

Спорткомплекс «Фотоприлад» знаходиться в самісінькому серці осучаснених Черкас, але своїм зовнішнім виглядом нагадує скоріше відгомін минулих епох. Зі стін «Фотоприладу» вийшло не одне покоління відомих спортменів та тренерів, а зараз він став прихистком для небайдужої до спорту черкаської молоді. На жаль, зараз складається враження, що в наші дні спорткомплекс став жертвою людської байдужості, або ж чиїхось корисливих цілей.Черговим випробування для багатостраждального приміщення стало призначення на місце директора племінника екс-голови обласної ради Валерія Черняка Слободяника В.В, інформує сайт.

За проханням обурених працівників НВК «Фотоприлад», журналісти віддвілали спорткомплекс та поспілкувалися зі збентеженим батьком одного з вихованців дитячої спортивної школи.

«Жахіття. Лише так можна назвати побачене в спорткомплексі НВК «Фоторпилад», куди я привів свого сина, який давно хотів записатись до секції важкої атлетики. Аварійна стеля в тренажерному залі, де займаються учасники дитячої спортивної школи, та занедбаність інших приміщень Палацу спорту просто шокувала. Та більше характеризує стан Палацу спорту зовнішній вигляд плавального басейну. У чому ж річ? Що є причиною безладу на колись кращому спортивному об’єкті області? Отримати відповідь від працівників спорткомплексу виявилось проблематично. Але один із спортсменів порадив звернутись до Інтернету та із смутком сказав: «Після минулорічної резонансної статті нічого не змінилося у нас: тут досі хазяйнують привиди минулого». На жаль, очікуваного оновлення кадрів не відбулося, бо, як відомо, керівник закладу мав впливових покровителів серед обласного керівництва. Після Майдану люди прагнуть змін на краще і бажають жити по-новому, проте позитивних змін на центральному спортивному об’єкті Черкащини поки що не видно. Подейкують, що привиди минулого змінили покровителів», — розповідає батько одного з вихованців спортшколи Олександр Миколенко.

У розпорядження видання "Про Головне"  потрапили фотоматеріали з результатами діяльності директора-регіонала, які не можуть нікого залишити байдужими.

Поділитись

Коментарі

Вгору