“УДАР” ні з ким переговори не веде і йтиме на вибори самостійно”, – Іляшенко

08 квітня 2014, 08:56

Голова черкаської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Віталій Іляшенко спростував інформацію про переговори із Сергієм Одаричем щодо спільного ведення виборчої кампанії.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського "УДАРу".

– Нещодавно колишній мер Черкас Сергій Одарич під час прес-конференції заявив, що нібито завершує переговори із партією "УДАР" щодо його підтримки на виборах. Насправді "УДАР" такі переговори не проводив. Відповідну заяву Сергія Одарича ми вважаємо політичною маніпуляцією, спрямованою на бажання перетягнути на себе електоральне поле "УДАРу" та інших політичних сил, – заявив Віталій Іляшенко.

Він нагадав, що раніше "УДАР" вже заявляв про наміри партії іти на вибори міського голови та міської ради Черкас самостійно. Наразі партія Віталія Кличка завершує підбір 30-ти кандидатів, яких висуватиме по всіх мажоритарних округах.

Водночас в "УДАРі" здивовані і заявою "батьківщинівця" Анатолія Бондаренка про сьогоднішній дзвінок до нього народного депутата Ірини Геращенко нібито із кабінету Кличка.

– Ірина Володимирівна зараз перебуває на засіданні Ради Європи у Страсбурзі, тому нікому в Україну, а особливо Анатолію Бондаренку в Черкаси вона взагалі не телефонувала, – заявив Іляшенко.

На думку голови обласного "УДАРу", такі дії окремих місцевих політиків свідчать про те, що вони розпочали брудну передвиборну війну із опонентами, яких найбільше бояться. Адже розуміють, що у чесній боротьбі у них немає жодних шансів на перемогу

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору