У Черкасах для дітей із особливими потребами придбали автомобіль (фото)

26 вересня 2020, 09:30

У Черкасах відбулася презентація спеціального автомобіля – мобільного інклюзивно-ресурсного центру. Захід приурочений до Міжнародного тижня інклюзивної освіти, який проходитиме з 29 вересня по 5 жовтня.

Директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Світлана Скляр розповіла, що цей автомобіль спеціального призначення допомагатиме проводити комплексну оцінку розвитку тих дітей, які не можуть завітати до ІРЦ. А також дає можливість проводити корекційно-розвиткові заняття на виїзді.

- Мобільний ІРЦ був придбаний за спільні кошти державного і міського бюджетів. У ньому є все необхідне для роботи з дітками з особливими освітніми потребами. Салон обігрівається, там є шафи, де зберігається спеціальне приладдя, місце, де можна закріпити інвалідний візок, місце для роботи педагога  і робочий стіл. Також авто обладнане спеціальним підйомником, - говорить Світлана Cкляр.

Минулого року на обліку КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» перебувало близько тисячі дітей з особливими освітніми потребами. Цього року вже було виявлено ще 200 таких дітей.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору