Учителька англійської мови перемогла в міському етапі конкурсу «Учитель року-2016»

19 листопада 2015, 16:40

IMG_8153

18 листопада в обласному Будинку вчителя відбувся фінал міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016», інформують у прес-службі мерії.

Привітала учасників конкурсу директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, голова журі Марина Бакланова, яка зауважила, що найціннішим та найважливішим уроком для кожного учня є особистість, моральні принципи та життєві пріоритети вчителя, а тому вона побажала конкурсантам, щоб вони якнайкраще проявили свої людські якості, професійні здібності, не забуваючи про психологічний аспект у вихованні дітей.

До фіналу дійшло семеро учасників, серед яких три вчителі історії, два вчителі англійської мови, математик і вчитель Захисту Вітчизни. Кожен із вчителів проводив відкриті уроки та заняття, презентував теоретичні розробки, які на їхню думку допомагають учням засвоїти краще програмний і позапрограмний матеріал, демонстрував родзинки своєї педагогічної майстерності, а їхню роботу на кожному етапі оцінювали відповідною кількістю балів.

На підсумковому етапі педагоги змагалися в чотирьох конкурсах: «Фірмова страва», «Знавці своєї справи», «Мій ідеал громадянина-патріота (ХVІІ – середина ХХ століття» та «Експрес-вікторина».

Члени журі оцінювали ерудицію педагогів, уміння зацікавити учнів своїм предметом, асоціативне мислення, самоусвідомлення, емоційність, користування невербальними прийомами, артистичне вміння, володіння мімікою та жестами. Учителі розкривали свої педагогічні секрети й демонстрували почуття гумору.

Переможницею конкурсу стала вчитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Наталія Вікторівна Лоза, яка продовжить відстоювати звання «Учитель року-2016» уже на обласному етапі.

– Мені навіть не віриться, що я перемогла, і хоч маю десять років педагогічного стажу та хвилювання мене переповнювали, – ділиться емоціями переможниця конкурсу.

Інші фіналісти також не залишилися без уваги і нагород від журі. Соколюк Олену Володимирівну (вчитель історії, гімназія №31) було визнано переможцем у номінації “Перспективність”; Шевченко Яну Віталіївна (вчитель історії, ЗОШ №30) у номінації «Натхнення»; Ложку Віталія Борисовича (вчитель «Захист Вітчизни», СШ №28 та ЗОШ №24) у номінації “Гармонійність”; Вовченко Надію Михайлівну (англійська мова, гімназія №31) у номінації “Творчість”; Бевзу Юлію Вікторівну (історія, СШ №20) у номінації “Багатогранність і талант”, а Бабенко Оксану Анатоліївну (вчитель математики, ФІМЛІ) у номінації “Цілеспрямованість”.

Альтернативне журі, до складу якого входили переможці минулорічного конкурсу «Учитель року», відзначило Ложку Віталія Борисовича за патріотичне виховання та яскравий образ.

Також цього дня були відзначені і переможці міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»:

Грицик Людмила Миколаївна (Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра»);
Канівець Віктор Михайлович ( ЗОШ №30);
Щербина Марина Генадіївна (ЗОШ №32).

Поділитись

Коментарі

Вгору