Учні та студенти розпишуть стіни Черкаської міської дитячої лікарні

01 березня 2016, 20:05

1

Більше тридцяти учнів та студентів на початку березня візьмуть участь у розписі стін неврологічного відділення Черкаської міської дитячої лікарні. Щоб створити сприятливе середовище для маленьких пацієнтів та допомогти їхньому одужанню, художники подарують малечі справжню мультляндію.

До робіт по розпису стін вже долучилися вісім навчальних закладів Черкас, серед яких як ВНЗ, так і дитячі художні школи та студії. Художники з натхненням та ентузіазмом взялися за створення ескізів, захоплені ідеєю допомогти хворим діткам та зробити корисну справу для рідного міста.

Розпис стін в дитячій міській лікарні відбуватиметься в рамках соціального проекту «Я хочу жити в кольоровому світі». Проект передбачає художнє оздоблення приміщень дитячих закладів: розпис стін та тематичний декор. Об’єктами  проекту перш за все стануть приміщення черкаських комунальних закладів. Саме вони внаслідок недостатнього фінансування позбавлені в переважній більшості  оздоблення стін, розрахованого на вік маленьких відвідувачів, і діти вимушені там розглядати голі сірі панелі, нудьгувати в сумних коридорах.

 

Чимало комунальних приміщень потребують декору – дитячі садки, реабілітаційні центри тощо, тож роботи для художників та декораторів вистачить. Молодь завдяки проекту має змогу долучитись до громадського життя, взяти участь у вирішенні проблем, актуальних для міста, а діти - змалечку  долучитися до добрих справ.

Такий «кольоровий» проект без сумніву порадує малюків, сприятиме їхньому естетичному вихованню, розвитку, успішному лікуванню, навчанню та допоможе відчути себе захищеними, оточеними турботою і любов’ю.

Коментарі

Вгору