Учні НВК на Черкащині отримали у подарунок оновлений кабінет інформатики

28 грудня 2019, 23:05

Приємний подарунок під Новий рік чекав на вихованців Дубівського навчально-виховного комплексу – новий кабінет інформатики. Привітати колектив закладу з подією та, власне, оглянути кабінет завітав перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький.

- Ми намагаємося зробити все можливе, щоб діти в Уманському районі здобували освіту у комфортних умовах та з належною навчально-виховною базою. Переконаний, що сучасна комп’ютерна техніка та відповідно облаштований кабінет допоможуть вам краще засвоювати знання, –  звернувся до школярів Сергій Жорницький та подарував закладу новий ноутбук.

Кабінет інформатики вартістю 300 тис. грн придбали на умовах співфінансування 10/90 – 30 тис. грн – з обласного бюджету, 270 тис. грн – з місцевого.

Начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Борис Бондар додав, що цього року Дубівський НВК також отримав шкільний автобус вартістю 1845 тис. грн, обладнання для ресурсної кімнати на суму 50,3 тис. грн, телевізор – майже 16 тис. грн та меблі – понад 34 тис. грн. Приємно відзначити, що школа розвивається, осучаснюється та забезпечує дітям гідні умови для навчання.

За інформацією Уманської райдержадміністрації

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору