На Черкащині провели профорієнтаційні інтерактиви для школярів

29 грудня 2019, 08:04

Щоб уникнути помилок та не втратити дорогоцінні роки на навчання не за улюбленим напрямком, у випускних класах школяреві необхідно допомогти визначити свою професійну спрямованість, сформувати психологічну готовність та відповідальне ставлення до вибору професії. Саме такою була мета профорієнтаційного інтерактивного заходу для учнівської молоді «101, 102, 103 – подорож у світ професій».

Під час екскурсій діти ознайомилися з такими професіями, як: рятувальник, слідчий, дільничний інспектор, лікар загальної медицини, фізіотерапевт, лаборант тощо.

На підсумковій інтерактивній грі учні влучно відповідали на запитання вікторини, виводили формулу професії за пірамідою Клімова та визначали найважливіші чинники ідеального вибору професії.

Старшокласникам також було запропоновано пройти тестування на веб-базованій платформі «Моя професія: консультаційна мережа» і дізнатися про свої можливості та вподобання в онлайн форматі.

- Проведення таких заходів має неабияке значення в профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю, адже це крок до знайомства з професіями в конкретних умовах професійної діяльності, - коментує директор Христинівської районної філії Василь Ковальський.

За інформацією Христинівської районної філії ОЦЗ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору