Учні 17-ї школи можуть виграти всеукраїнський конкурс «Клас майбутнього»

11 грудня 2014, 14:18

1ЮніорБанк є активним партнером з фінансового навчання учнів 17-ї школи. Завдяки батькам, вчителям і керівництву школи, учні отримують не тільки важливе фінансове навчання від фахівців фінансового ринку, а й мають змогу виграти всеукраїнський конкурс «Клас майбутнього».

Минулого року переможцем конкурсу стала Черкаська гімназія № 9. А цього року учні 17-ї школи виборюють свій шанс на володіння новим, обладнаним сучасною технікою навчальним кабінетом.

І не дарма, адже це  можливість отримати цінний подарунок – інтерактивну дошку, комп’ютеризоване робоче місце вчителя, систему управління класом, роутер, проектор та 20 сучасних планшетів. Таке оновлення відкриває чимало перспектив і для учнів, і для вчителів.

15 грудня конкурс «Клас майбутнього» закінчується і буде названо школу-переможця. Нагадаємо, що за умовами конкурсу необхідно було зареєструвати школу на сторінці акції www.classfuture.pb.ua і безкоштовно оформити учням школи Картки ЮНІОРА. В акції перемагає та школа, в якій кількість карток найбільша. За рейтингом шкіл-учасників можна спостерігати он-лайн за посиланням www.classfuture.pb.ua

Картка ЮНІОРА є гарним помічником у засвоєнні фінансових азів, що тлумачать дітлахам кожної п’ятниці викладачі БізнесШколи. Навчальний процес дуже простий, оскільки програма фінансової грамотності «ЮніорБанк» принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Перш за все – це захоплюючий, цікавий матеріал, мультфільми, презентації, школа програмування гри та соціальна мережа юних банкірів.

Для наймолодших школярів розроблено мультяшно-ігрову програму навчання, а для старшокласників – можливість практичного вивчення економіки, бізнесу та фінансів для вибору майбутньої спеціальності. Унікальна пластикова Картка ЮНІОРА, що випускається за згодою і під контролем батьків, дає можливість не тільки користуватися «дорослими» можливостями та банківськими послугами, але й спілкуватися зі своїми однолітками по всьому світі.

Освітня програма ЮніорБанку стартувала 2009 року в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, Грузії та Латвії, об’єднуючи понад 530 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей і підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів.

Поділитись

Коментарі

Вгору