“Участь у всеукраїнських змаганнях і першість на чемпіонатах”: підсумки першого року існування відділення боксу в Черкасах

06 жовтня 2021, 11:22

Нове відділення боксу в Черкасах відкрили рік тому на базі КДЮСШ "Вікторія" за ініціативи депутата від фракції "Батьківщина" Олексія Мельника. А тренує дітей Ігор Приходько - майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, який має велику колекцію нагород з чемпіонатів Європи і світу. 

Перше тренування у новому відділенні Ігор провів 15 вересня 2020 року. 

- Ігор Приходько - це людина, яка сама себе створила. Він є дуже титулованим спортсменом у місті Черкаси, боксером всеукраїнського, європейського та світового масштабу, - розповідає Олексій Мельник. - Ми товаришуємо. І під час однієї з наших зустрічей я запитав у нього, чому він не працює офіційно тренером з боксу та не навчає дітей. Він тоді розповів, що не має місця для занять. Тому ми вирішили допомогти талановитому спортсмену та переобладнали актову залу на третьому поверсі КП “ЧЕЛУАШ” у спортивну. Зараз там безкоштовно тренуються і працівники підприємства. Ми з Департаментом освіти та гуманітарної політики ЧМР домоглися того, щоб Ігор став офіційним тренером і набрав групу. Зараз він уже безкоштовно проводить тренування для дітей. 

За рік існування відділення боксери вже встигли взяти участь не в одному чемпіонаті та здобули низку перемог. 

- Ми постійно беремо участь у дружніх матчевих зустрічах із командами інших міст. У вересні двоє наших учнів брали участь у чемпіонаті України з боксу ФСТ “Спартак”. Туди з’їхалося більше 170 молодих боксерів з усіх регіонів України. Наш Олександр Головатенко посів третє місце у ваговій категорії до 40 кг. А Євген Жабко став чемпіоном України у ваговій категорії до 44 кг. - говорить Ігор Приходько. 

За словами Олексія Мельника, здобуті перемоги - показник того, що тренер - на своєму місці та займається тим, що він дуже любить. 

- У відділенні юні спортсмени навчаються не лише боксу, а також певній філософії. Є дисципліна, адже спорт - це не лише фізична сила, а й інтелект та розуміння того, для чого тобі це потрібно в житті, - говорить Олексій Мельник.

Також учні Ігоря Приходька брали участь у матчевій зустрічі із командами міста Черкаси на честь підтримки Олександра Усика напередодні поєдинку. Зараз боксери готуються до турніру “король рингу” у м. Чернігів.

- Нині дуже важливо підтримувати та популяризувати спорт, особливо серед молоді. Адже так ми забираємо дітей від телевізорів, телефонів чи з вулиці, де можна “вляпатися” в неприємні історії. Я впевнений у тому, що Черкаси - справжня спортивна столиця України, адже наші спортсмени неодноразово проявляли себе на світовому рівні, - додає Олексій Мельник. 

Фото Ігоря Приходька

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору