Уболівальники “Черкаського Дніпра” можуть виграти автомобіль

26 квітня 2015, 10:38

1Згідно з додатковими умовами до процедури реалізації квитків на матч «Черкаський Дніпро» – «Оболонь-Бровар» (Київ) та інші матчі третього кола Чемпіонату України з футболу за участю команди «Черкаський Дніпро», у власників квитків на матч «Черкаський Дніпро» – «Оболонь-Бровар» (Київ) з'явилася нагода взяти участь у спеціальній лотереї, яка буде розіграна 31 травня 2015 року під час проведення художньо-спортивного свята з нагоди 60-річчя футбольної команди міста Черкаси. Головний приз – автомобіль футбольного клубу «Черкаський Дніпро» – «Міцубісі Грандіс». 

Таке повідомляє офіційний інтернет-сайт клубу.

Особи, які придбають квитки на матч ФК «Черкаський Дніпро» – ФК «Оболонь-Бровар» (Київ) отримують право придбати зі знижкою 50% абонемент на наступні три матчі черкаської команди з командами: «Реал Фарма», «Скала» та «Арсенал-Київщина». Тобто, замість стандартної вартості квитка, що складає 10 грн на кожен матч, вболівальники з квитками на матч ФК «Черкаський Дніпро» – ФК «Оболонь-Бровар» (Київ) зможуть придбати квитки на три матчі, що залишилися всього за 15 грн.

Головний приз - автомобіль «Міцубісі Грандіс» можна буде виграти, маючи абонемент, та взявши участь у спеціальній лотереї, яка буде розіграна 31 травня 2015 року  під час проведення художньо-спортивного свята.

Поділитись

Коментарі

Вгору