У Звенигородці відкриють реабілітаційне відділення для апалічних пацієнтів

02 липня 2024, 18:50

У Звенигородці незабаром розпочне роботу реабілітаційне відділення та палати для апалічних пацієнтів. Для цього виділили приміщення на третьому поверсі акушерсько-гінекологічного корпусу місцевої лікарні.

Наразі закуплено 30 функціональних ліжок та оголошено тендер на закупівлю меблів. Після завершення всіх необхідних робіт у реабілітаційному відділені та палатах для відновлювального лікування учасників бойових дій та осіб з апалічним синдромом, в КНП „Звенигородська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування“ будуть надаватися послуги з реабілітації відповідних осіб (психологічна допомога, фізична терапія та лікувальна фізкультура).

Водночас є проблема відсутності відсутні спеціалістів з вищою немедичною освітою, а саме: фізичний терапевт – 2 особи; ерготерапевт – 2 особи; логопед (терапевт мови та мовлення) – 1 особа.

Довідково

Апалічний синдром чи пильнуюча (чуйна) кома – комплекс психоневрологічних розладів, що виявляється як повна втрата пізнавальних функцій кори головного мозку при збереженні інших основних вегетативних функцій головного мозку. При цьому переважно уражаються медіобазальні відділи лобових і скроневих областей.

За інформацією Звенигородської РВА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору