У Звенигородці у вирі танцю закружляли літні пари

20 червня 2017, 08:10

У Звенигородці у міському парку відбувся виступ духового оркестру районного будинку культури. Оркестранти потішили містян вальсами, фокстротами та іншою популярною музикою минулих років, пише "Вісті Черкащини".

Уже з перших звуків оркестру в танці закружляли літні пари. Пенсіонери показали, що музику треба не тільки слухати, але й танцювати під неї.

Такі вечори духової музики, організовані за ініціативи та підтримки районної ради, мають стати у Звенигородці традиційними.

- Створення такого заходу я планував давно, ще від того часу, коли дізнався зі спогадів нашого земляка - відомого літературознавця, доктора філологічних наук Юрія Кобилецького, що на початку двадцятого століття у міському саду, як йменувався тоді наш парк, щосуботи ввечері грав духовий оркестр пожежної команди, - розповідає голова Звенигородської районної ради Володимир Кучер. - Аби повернутися до тієї доброї традиції, спочатку відремонтували сцену літнього театру, потім переговорили з керівниками і музикантами районного будинку культури. І, як бачите сьогодні, ідея знайшла розуміння і підтримку.

Коментарі

Вгору