У Звенигородці люди прибрали русло річки, а наступного дня впіймали чоловіка зі сміттям

18 лютого 2023, 17:18

У Звенигородці люди організувалися й прибрали русло річки від накиданого сміття. Після цього провели бесіди з тими, хто живе неподалік, аби вони берегли природу. А вже наступного дня на відео зафіксували чоловіка з пакетами непотребу.

Про це повідомляють на сторінці Звенигородської міської ради.

16 лютого працівники виконкому та небайдужі жителі міста було розпочали екозахід з прибирання русла річки біля вулиці Ювілейної, ініційованого групою благоустрою виконкому Звенигородської міської ради та громадськими активістами — жителями цієї вулиці. Інспектори провели профілактичну роботу з жителями прилеглих територій щодо подальшого збереження чистоти після закінчення заходу.

Вже наступного дня прибране місце знову почали засипати сміттям. Вранці 17 лютого люди зафіксували на відео чоловіка, який ніс пакети з непотребом.

Згодом інспектори з благоустрою ідентифікували особу порушника. На нього вже складено адмінпротокол про адміністративне правопорушення. Тепер йому загрожує штраф.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору