У Звенигородському районі відкрили Центр первинної медико-санітарної допомоги

06 лютого 2014, 16:26

Сьогодні, 6 лютого, на базі приміщення дитячої поліклініки запрацював комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги». В урочистому відкритті взяли участь голова районної державної адміністрації Микола Чередник та його заступники, голова районної ради Валентин Мельничук, міський голова Олександр Саєнко та медики району.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

- На виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, центри первинної медико-санітарної допомоги відкриваються по всій Україні, а сьогодні такий заклад гостинно розкриває свої двері і в нашому районі, – відзначив голова Звенигородської районної державної адміністрації Микола Чередник. – Головною метою реформи системи охорони здоров'я є наближення медицини до кожного громадянина країни, рівний та справедливий доступ усіх українців до медичного обслуговування належної якості, підвищення ролі сімейного лікаря. Це складне завдання ми впроваджуємо вперше, здійснюємо його шляхом розмежування медичних послуг за рівнем та інтенсивністю. Звичайно, від реформи ми чекаємо позитивних змін, і сьогодні як приклад можна розглядати покращення у роботі швидкої допомоги, хоч в свій час ми мали багато розмов та побоювань. Та внаслідок цих змін якість медичного обслуговування покращилась: збільшилось фінансування служби, поліпшилось медикаментозне забезпечення.

Микола Іванович побажав медикам, щоб перші кроки щодо впровадження реформи були плідними та принесли позитивні результати для жителів району.

Поділитись

Коментарі

Вгору