У зоопарку розповіли, чому черкащани віддають їм своїх тварин

04 листопада 2015, 22:00

Зоопарк – не притулок для домашніх улюбленців! Працівники комунального закладу обурені кількістю випадків відмови господарів від своїх тварин. На сьогодні у зоопарку доглядають більше 10-ти вухатих та хвостатих, які ще вчора були бажаними і довгоочікуваними, інформує ЧСН.

Тхір Матільда мешкає у зоопарку вже тривалий час, проте нової домівки так і не знайшла. У Зоопарк її віддала господарка, через те, що чотирилапа швидко виросла і почала заважати їй.

Таких історій працівники зоопарку знають безліч. Найчастіше господарі відмовляються від кроликів, морських свинок, черепах і трохів. Найрозповсюдженіша причина – маленькі-гарненькі, великі – непотрібні, погралися і досить.

Відвідувачі Зоопарку, дізнаючись про таких господарів, обурюються не менше, ніж самі працівники.

Сюди приносять не тільки домашніх, але й диких тварин. Підрахувати точну кількість врятованих братів наших молодших працівники Зоопарку не беруться.

Ми відповідаємо за тих, кого приручили – нагадують працівники зоопарку. І радять добре поміркувати перед тим, як зважитись завести домашнього улюбленця: а чи зможемо ми утримувати, доглядати цю тварину і любити? Щоб одного разу вона не опинилась просто неба – зраджена і самотня.

Поділитись

Коментарі

Вгору