У Білозірській об’єднаній громаді обрали керівника та нову раду

04 листопада 2015, 21:15

виб

У день чергових виборів до місцевих рад, свої органи влади — депутатів та керівника громади — вперше обирали жителі новоствореної Білозірської об’єднаної територіальної громади Черкаського району. 67,2% голосів виборців отримав сільський голова адміністративного центру, який, власне, і став ініціатором об’єднання, — Володимир Міцук, інформують у Черкаській РДА.

До складу нової ради було обрано 26 депутатів — три від селища Ірдинь та 23 від Білозір’я. Вже відбулося й перше пленарне засідання, де голова сільської територіальної виборчої комісії поінформував раду про підсумки виборів. Окрім того, цього ж дня були сформовані виконавчі органи влади, які відтепер відповідатимуть за організацію життя людей в об’єднаній територіальній громаді, та прийнято рішення про призначення виборів старости у селищі Ірдинь.

— Вибори, які відбулися в першій у районі об’єднаній територіальній громаді, певною мірою для них є історичними. Адже ця громада першою розпочне розвиток за новими правилами, отримає конкретні повноваження, вагомі ресурси та преференції, а головне — незалежність у прийнятті рішень, — зауважив голова Черкаської РДА Костянтин Омаргалієв. — Разом з тим збільшується і рівень відповідальності перед жителями обох населених пунктів за належну якість їхнього життя.

Об’єднана громада відповідно до Податкового та Бюджетного кодексів України, починаючи з січня 2016 року, отримає нові фінансові надходження та інвестиції від держави, що дасть поштовх до більш стрімкого розвитку, розбудови інфраструктури та відповідно покращення надання доступних соціальних та адміністративних послуг.

Поділитись

Коментарі

Вгору