У зоні АТО зберігається напружена ситуація, терористи намагаються контратакувати

24 липня 2014, 09:45

У зоні АТО зберігається напружена ситуація. Терористи, витіснені з ряду районів в результаті наступальних дій сил АТО, повсюдно намагаються контратакувати за підтримки підрозділів армії РФ.

Про це повідомляє координатор групи "ІС" Дмитро Тимчук у Facebook.

- Бойовики за підтримки російських військ ведуть активні дії поблизу н.п.Амвросіївка. За ніч позиції сил АТО були неодноразово обстріляні з артилерії з території Росії, а також з РСЗВ БМ-21 «Град» групами місцевих терористів. Також в цьому районі на радіокерованому фугасі підірвався БРДМ-2 сил АТО. Дані щодо втрат уточнюються.

- Двічі обстріляні позиції сил АТО поблизу н.п.Ільїнка (Донецька обл.). Один раз - з боку Росії з РСЗВ «Град», один раз - з артилерії.

- З РСЗВ «Град» бойовиками обстріляні позиції сил АТО на території Луганського аеропорту і поблизу н.п.Комишне (Луганська обл.). З БМ-21 "Град" - поблизу н.п.Березово. З мінометів - поблизу н.п.Авдіївка.

- З стрілецької зброї обстріляні блок-пости сил АТО поблизу н.п.Сєвєродонецьк і Смолянинове (обидва - Луганська обл). Силовики вели вогонь у відповідь.

- Сили АТО закріпилися в визволених ними районах. Проводяться заходи щодо перегрупування військ, зміцнення своїх позицій й інженерному обладнанню місцевості. Активна фаза АТО триває.

Поділитись

Коментарі

Вгору