У Золотоноші згоріло автобусів на понад 20 мільйонів гривень

24 серпня 2020, 19:38

У Золотоноші згоріло 12  пасажирських автобусів місцевого автопідприємства. Інцидент стався в ніч на 24 серпня. Власник Петро Малишко впевнений, що транспорт підпалили навмисно.

- Дивився відео з камер спостереження, - каже Малишко.  – Це сталося о 1-ій годині ночі. Видно, що увесь ряд автобусів запалав за 2 хвилини. Один за одним. Спочатку один спалах, потім в іншому місці ще один і так далі.  На території був механік, який працює вночі сторожем. Коли побачив, то прибіг одразу. Встиг врятувати 2 машини, відігнавши їх. Згоріло 12 автобусів. Ще один лишився знищено частково. Це підпал. «Маси» скрізь були вимкнені, тому коротке замкнення відпадає. Облили якоюсь рідиною. Добре, що не було хоч вибухів балонів з газом.

Хто міг це скоїти, чоловік не знає. Жодних  серйозних конфліктів ні з ким не мав.

- Винуватців нехай шукає слідство, - говорить підприємець. – Конкурси у нас всі законно проходили. Скільки років працюю, не міг подумати, що таке може трапитися. Особистих конфліктів теж не маю ні з ким. Думаю поки, що це за «друзі» таке скоїли. Гублюся в здогадках. Це якийсь теракт у чистому вигляді. Якщо мстишся, то спали один-два автобуси. В крайньому разі побийте мене, чи полякайте. Пасажири та водії ж не винні. Це єдиний район з таким населенням, де автобуси їздили на всі села.

Поліція вже відкрила кримінальне провадження.

- Відкрито кримінальне провадження відповідно частини 2-ої 194 статті кримінального кодексу України, - коментує речниця поліції області Зоя Вовк. – Це умисне знищення або пошкодження майна. Слідча група ще працює на місці. Пізніше будуть надані додаткові кваліфікації.

Підприємець сподівається на допомогу від місцевої влади. Знищені автобуси не були застраховані, каже Петро Малишко. Орієнтовна сума збитків  - понад 20 мільйонів гривень.

Підготував Сергій Радченко

Поділитись

Коментарі

Вгору