У Золотоноші засудили двох розбійників

22 серпня 2016, 17:49

суд-424x240

Золотоніським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено двох жителів Золотоніського району за вчинення розбійного нападу та незаконне заволодіння транспортним засобом.

В ході судового розгляду встановлено, що злочинці у вересні 2015 року в с. Гельмязів, Золотоніського району, Черкаської області за попередньою змовою, шляхом вибиття вхідних дверей проникли до домоволодіння місцевого жителя, де з метою заволодіння чужим майном із застосуванням насильства до потерпілого, що виразилось в нанесенні ударів руками та ногами по голові та тулубу потерпілого, а також погрозою застосування насильства, що виразилося у словесному залякуванні та зв’язуванні рук та ніг скотчем, нанести численні тілесні ушкодження потерпілому та заволоділи грошовими коштами.

Вони ж, після вчинення розбійного нападу проникли до гаража потерпілого, де незаконно заволоділи автомобілем.

За вказаних обставин злочинці вчинили кримінальні правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 187 КК України, тобто напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для здоров’я особи, яка зазнала нападу та погрозою застосування такого насильства (розбій), вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням у житло, ч. 2 ст. 289 КК України – тобто незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб з проникненням у приміщення.

Суд на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення засудив одного із злодіїв до покарання — 5 років один місяць позбавлення волі, іншого до 5 років 6 місяців позбавлення волі.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору