У Золотоноші започаткували онлайн конференції

11 червня 2015, 20:25

544959_833320430098102_2752582766335969172_n

Перша онлайн конференція з міською владою відбулася в Золотоноші. Її ініціювала Молодіжна рада міста. Мерія охоче долучилася до заходу. На питання відповідали мер Віталій Войцехівський, його заступники та керівник апарату міськвиконкому. Організатори підготували низку відеозвернень золотонісців  до очільника міста.
­

Ідея провести такий захід виникла спонтанно, кажуть золотоніські активісти.  Молодіжна рада зібралася на чергову нараду й вирішила провести зустріч із владою в прямому ефірі.

- Ми запропонували такий захід меру, ідея йому сподобалася, ­- розповідає один заступник молодіжного мера Золотоноші Дмитро Кузьмінський. ­- Ми побували в різних точках міста і давали можливість поставити відеозапитання міському голові всім — від малих дітей до ветеранів. Містянам сподобалася така ідея, адже ми зазначали, що конференція відбуватиметься в прямому ефірі, а тому ніхто із владців не буде готовий до цих питань. Ми вважаємо, що такі конференції дуже зручні для жителів, адже не кожен може прийти на прийом до міського голови й розповісти про те, що його турбує.

Більшість опитаних нову ініціативу сприйняли із захопленням, а деякі хотіли поставити питання анонімно — не на камеру. Серед проблем, які озвучили - і перспектива появи в місті велодоріжок, і ремонт доріг, і адміністративна реформа.

У мерії захід оцінили позитивно. Відтепер такі конференції відбуватимуться раз на квартал.

- Ця співпраця підтвердила, що молодіжна рада в нас діє не на папері, а реально, ­- говорить міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. - І ми підтримуємо не одну якусь ідею, в нас цілий план із виконання молодіжних ініціатив. Так, наступної неділі плануємо провести флеш-моб, який має шанси потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Діти створюватимуть нинішню карту України. Діти запропонували — ми допомогаємо їм закупити кульки, зв’язатися із представниками Книги. За ініціативи молоді в місті відновилися дискотеки, показ фільмів та мультфільми в парку, щоп'ятниці проводяться суботники в парку “Надія”. До речі, назву парку теж придумали діти. До цього парк називався “імені 300-річчя возз’єднання України з Росією”.

Наступну таку конференцію проведуть у вересні. І молодь, і мерія старанно готуються до неї.

Поділитись

Коментарі

Вгору