У Черкасх вибухнув скандал через торгівлю на тротуарі (фото)

11 червня 2015, 20:38
159467

Фото ВІККА

На площі 700-річчя зчинився скандал через стихійну торгівлю. Мешканці навколишніх будинків обурені, адже продукти продають з підлоги, немає належних санітарних умов і пройти з коляскою складно. Однак, вони просять не ліквідувати ринок, а узаконити його та перенести в "комфортніше" для всіх місце, інформує ВІККА.

- У цьому мікрорайоні дуже потрібен ринок, але місце його досі не визначили як треба. Люди збираються торгувати під магазинами, на тротуарах, де потім не пройти з колясками. Побутових умов немає. Люди які живуть у 15-тому будинку постійно скаржаться. Ми пропонуємо виставити цей ринок там, де проводять ярмарки, – говорить містянка.

623722

Фото ВІККА

Місцеві також скаржаться, що тут не можна ні пройти по тротуарі, ані перейти дорогу, адже торгівці закривають переходи машинами.

- Я секретар Мікрорайону калиновий. Я отримую щодня мільйон скарг. А живу поруч в будинку. Тридцять років я ходила на цей ринок, коли він у у дворі був. Так, можливо десь не зручно, але принаймні є туалет, є де руки помити, там є навіси. Тобто і для торгівців створені умови, і для тих, хто йде купувати. Це не з підлоги купувати молоко, не з підлоги купувати полуницю… Торгують м’ясом, салом, а поруч взуття резинове і транспорт їздить, – обурюється черкащанка.

913492

Фото ВІККА

Активісти запевняють – вони за те, щоб базар був, але його потрібно узаконити. А от продавець із Вергунів обурений, що мешканці будинків скаржаться на торгівців. Адже у них, за його ловами, продукція дешевша, ніж у супермаркетах та якісніша.

-Я вирощую продукцію і привожу сюди продавати. І проблем немає ніяких. Влада має робити все для виробників. Вона має їх лише вітати, а не створювати проблеми виробникам. Моя проблема виростить продукцію і привезти, – наголосив чоловік.

605112

Фото ВІККА

Представники обох сторін конфлікту оточили міського голову, вимагаючи вирішити питання із стихійною торгівлею на площі 700-річчя. Також на виїзді працював і начальник управління департаменту архітектури, містобудування та інспектування ЧМР Олександр Давиденко.

- У минулому році ми з вами усіма спілкувалися тут. Було місце там на Добровольського. Люди тоді попросили: "Зробіть нам місце десь тут". Ми ледь знайшли місце, зробили, – звернувся керівник КП "Черкаські ринки" Дмитро Лукашенко до обох сторін конфлікту.

519051

Фото ВІККА

За його словами, торгівці на тротуарах поблизу Площі 700-річчя стоять незаконно.

- Люди торгують на тротуарах, а це призводить до того, що покупці не знають, що вони купують, у кого вони купують. Після торгівців постійно залишається сміття. Через це чимало скарг від мешканців місцевих будинків. Вони просять перевести їх у легалізоване місце. Виконком ухвалив рішення проте, щоб їм дали місце на Добровольського,5 для проведення офіційної торгівлі. Але їм це місце не подобається. Їм подобаються тротуари та прохідні місця, – продовжив Лукашенко.

530917

Фото ВІККА

- Ми тут, щоб їзабезпечити місцями продавців, показати їм де вони можуть себе підстраховано почувати. Зараз я не знаю що і куди вони платять. Вони стоять незаконно тут, – сказав директор КП "Черкаські ринки".

232753

Фото ВІККА

Поділитись

Коментарі

Вгору