У Золотоноші за вчинення вбивства судитимуть жителя Миколаївської області

10 січня 2017, 11:26

судЗавершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України, а саме умисне вбивство, тобто умисне  протиправне заподіяння смерті іншій людині.

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель Миколаївської області в липні 2016 року в м. Золотоноша на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, умисно, розуміючи протиправний характер своїх дій та бажаючи настання негативних наслідків наніс удар кулаком правої руки в обличчя  потерпілому, в наслідок чого останній впав вдарившись головою об землю.

В подальшому   чоловік, перебуваючи в конфлікті із потерпілим на ґрунті особистих неприязних відносин,  із застосуванням невстановленого предмету, який має колюче-ріжучі властивості та має гостру ріжучу кромку(лезо), умисно, з метою вбивства,  наніс йому численні удари, в область грудної клітки, черевної порожнини, шиї, під час чого потерпілий з метою уникнення отримання тілесних ушкоджень намагався втекти, проте неодноразово падав на асфальт та металеву огорожу, в результаті чого потерпілий  отримав тілесні ушкодження що супроводжувались внутрішньою кровотечею та помер на місці вчиненні злочину.

29.12.2016 обвинувальний акт відносно вбивці направлено до Золотоніського міськрайонного та йому загрожує покарання від 7 до 15 років позбавлення волі.

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури.

Поділитись

Коментарі

Вгору