У Золотоноші визначили кращий двір і кращих людей

24 вересня 2015, 15:01

1409225536_zolotonoshaЦієї середи в день народження Золотоноші відзначили  кращих людей міста аж у 28 номінаціях, повідомляє "Черкаський край".

Міський голова Віталій Войцехівський  вручив відзнаки і подарунки. Диплома й звання Почесний громадянин міста удостоєний  обласний пластичний хірург  Володимир Цапенко. Кращі за професією — лікар Володимир Сержук, педагог Ірина Карпенко, музкерівник Анна Біт-Давід, слюсарі міськводоканалу  Віталій Варламов, Іван Сіпко, художній керівник Євген Гонза. Кращий підприємець Олександр Кушніренко, подружжя підприємців  Оксана і Петро Міхновські, Тетяна і Вячеслав Дмитренки. Багатодітна сім’я  Олега і Наталії Горяченків. Кращий спортсмен Денис Бреус.

Кращий у місті двір — по вулиці Ново-Бахівська, 4а у Лариси Строкань, за що її відзначено дипломом і сертифікатом на 3 тисячі гривень. Кращий багатоповерховий будинок — по вулиці Січовій, 25 (старший будинку Микола Кривонос), їм дістався сертифікат на 12 тисяч.

Відзначили подарунком  молоде подружжя Дениса та Вікторії Чубарів. А також молодого батька Павлущенка Миколу, дружина якого в цю ніч народила хлопчика вагою 3200.

 

Коментарі

Вгору