У Золотоноші виявили три підпільні гральні заклади (фото)

15 жовтня 2017, 13:11

Працівники Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно зі слідчими Золотоніського відділення поліції ГУНП в Черкаській області, припинили протиправну діяльність трьох гральних закладів у місті Золотоноша. Діяльність зазначених закладів здійснювалась в цілодобовому режимі та була замаскована під виглядом Інтернет-центрів, повідомляють в ГУ НП у Черкаській області.

В ході проведення санкціонованих обшуків виявлено та вилучено 44 одиниці комп’ютерної техніки, 6 мережевих комутаторів, 6 роутерів, 9 камер відеоспостереження, 20 флеш-карт, 3 ноутбуки, 1 касовий апарат, грошові кошти, отримані від незаконної діяльності в сумі 6 181 грн.

Наразі, правоохоронцями відкрито ряд кримінальних проваджень за частиною 1 статті 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Поліцією проводиться повний комплекс заходів, спрямованих на встановлення всіх осіб, причетних до вчинення зазначеного кримінального правопорушення, а також оголошення останнім про підозру та направлення кримінального провадження до суду.

Коментарі

Вгору