У Золотоноші відкриють відділення гемодіалізу

15 листопада 2015, 07:55

20151112_090623

Відділення гемодіалізу на початку наступного року відкриють у Золотоноші. Його вже облаштовують у тамтешній районній лікарні. Про це йшлося на зустрічі голови Черкаської ОДА з місцевим керівництвом, інформує прес-служба відомства.

Нині близько тридцяти жителів Лівобережжя, що мають хворі нирки, щотижня їздять до Черкас на гемодіаліз. Тут цю послугу їм надають в обласній лікарні та приватній клініці «Фрезеніус».

– Пацієнти з нирковою недостатністю потребують гемодіалізу тричі на тиждень, – пояснює головний лікар клініки Володимир Новаківський. – Хто живе в найвіддаленішому районі на лівому березі, той щоразу долає з півтори сотні кілометрів. Це не впливає позитивно на здоров'я хворого. За всіма європейськими рекомендаціями, діалізний центр має бути не далі 30 км.

, інф

Долати такі відстані задля життєво необхідної процедури жителям Лівобережжя невдовзі не доведеться. У місцевій лікарні відкриють відділення гемодіалізу. Інвестує в нього компанія «Фрезеніус Медікал Кер».

– Наша головна мета – наближення послуги до людей, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І я радий, що нам вдалося домовитися з цією компанією. Є розуміння і в місцевої влади. Такі ж відділення плануємо відкрити в лікарнях Корсунь-Шевченківського та Звенигородського районів. Тобто покрити всю область. Найближчим часом ми укладемо меморандум із «Фрезеніусом», де пропишемо чіткі терміни. Окрім того, вже наступного року переоснастимо відповідне відділення в обласній лікарні.

У гемодіалізному відділенні золотоніської лікарні встановлять шість високоякісних «штучних нирок». Працюватиме воно у три зміни. Компанія-інвестор зробить тут сучасний ремонт і навчатиме персонал. Також вона контролюватиме дотримання стандартів лікування.

Поділитись

Коментарі

Вгору