У Золотоноші відкриють меморіал, присвячений Першому зимовому походові

29 січня 2017, 23:33

armiya_unr_

Вперше в Україні з'явиться пам'ятний знак, присвячений Першому зимовому походові Армії УНР, пише УНН-Центр з посиланням на начальника управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА Олега Островського.

У художній майстерні Івана Фізера вже закінчили роботу над пам’ятним знаком. За словами начальника управління культури, відкриття меморіалу заплановано на лютий.

Додамо також, що відповідно до Указу Президента “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років” 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917-1921 років.

Довідка: Перший зимовий похід — похід Армії Української Народної Республіки тилами Червоної та Добровольчої армій під проводом Михайла Омеляновича-Павленка. Головним завданням Зимового походу було збереження присутності української армії на українській території, у тилу більшовиків та денікінців, шляхом партизанських дій, в той час, як її Головний Отаман Петлюра перебував зi своїм штабом у Варшавi. Усі бійці, які повернулися з походу, отримали найвищу нагороду УНР – орден Залізного Хреста.

Вгору