У Золотоноші відкрили пам’ятник на честь Небесної сотні (фото)

12 листопада 2014, 20:02

20141211141341

У Золотоноші з’явився пам’ятник героям Небесної Сотні. Урочисте відкриття монумента, який був виготовлений за спонсорські кошти, відбулося 12 листопада. Пам’ятник встановили у Меморіальному парку міста.

На відкриття монумента прийшло чимало небайдужих громадян та представників влади. Зокрема, голова обласної ради Валентина Коваленко, народний депутат України VII скликання Леонід Даценко, новообраний народний депутат України Владислав Голуб, депутат обласної ради Віталій Полях, міський голова м. Золотоноша Віталій Войцехівський, представники громадськості.Пам’ятник героям Небесної Сотні відкрили у Золотоноші.

20141211141302

На початку заходу усі присутні пом’янули хвилиною мовчання усіх, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України. Потім відбувся урочистий молебень і освячення пам’ятника. Після цього до підніжжя меморіалу лягли квіти пам’яті і пошани.

Виступаючи перед присутніми, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський закликав усіх єднатися і забути про політичні чвари у складний для України час. Голова районної ради Валерій Саранча додав, що, на жаль, досі ті, хто винен у смерті героїв Небесної сотні, не понесли справедливого покарання, інформує прес-служба Черкаської облради.

Поділитись

Коментарі

Вгору