У Золотоноші школи отримали понад 3 мільйони гривень

14 жовтня 2017, 19:03

Дві золотоніські школи отримали кошти на впровадження нового Державного стандарту початкової освіти та у рамках реалізації програми "Інноваційні школи Черкащини".

Йдеться про гімназію ім. Скляренка та спеціалізовану школу № 2. Ці навчальні заклади впроваджують Державний стандарт початкової освіти та є інноваційними закладами області. Тож у межах програм отримали понад 3 мільйони гривень. Як інформують у Золотоніській міській раді, це кошти міського, обласного та державного бюджетів.

Загалом по Україні сто шкіл, де реалізується Державний стандарт початкової освіти.

- Вони були обрані серед великої кількості шкіл, які подали заявки на участь. За результатами цієї програми навчальні заклади повинні впроваджувати інновації у процес навчання. Але таке запровадження неможливе без потрібної матеріально-технічної бази, - зазначає міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. – Додам, що освіта Золотоноші сьогодні - галузь, якою можна пишатися, адже і учні, і їх наставники  є призерами обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів.

На виділені кошти навчальні заклади оснастять кабінети хімії, фізики та біології, придбають мультимедійне обладнання.

- Підтримка для освітян у цей період - надважлива. Вкладаючи сьогодні у наших дітей, ми забезпечуємо собі спокійне мабуття, - зауважує міський голова.

Поділитись

Коментарі

Вгору