У Золотоноші придбали 10 потужних генераторів

17 січня 2023, 14:57

В Золотоніській громаді з'явилося ще 10 генераторів, які були придбані за кошти з місцевого бюджету. Пристрої вже в процесі встановлення на соціально важливих об'єктах та у старостинських округах, де будуть функціонувати пункти обігріву, повідомляє нардеп Віталій Войцехівський.

Генераторами на 22 кВт буде забезпечено відділ освіти, управління праці та соціального захисту населення і територіальний центр соціальної допомоги. У котельні Золотоніської школи №6 вже підключене резервне живлення. Також генератори будуть встановлені у Центрі надання соціальних послуг.

Ці засоби резервного живлення були придбані за кошти місцевого бюджету. Виділено кошти із бюджету і на придбання потужних генераторів понад 300 кВт, які встановлять на каналізаційній насосній станції, очисних спорудах та водозаборі.

Пристрої дозволять безперебійно функціонувати системам водопостачання та водовідведення навіть у разі екстрених та аварійних відключень електроенергії. Тому жителі міста, в разі виникнення блекауту, будуть з водою.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору